UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 13073285
nr 1307 3285
Bordsur
nyrokoko, omkring 1900. Höjd: 50 cm ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 februari 2020
kl 19:32:12
15/2 20:18:03
17/2 19:26:30